Vítězná cesta na 24h Dunlop Race osvětlená LAZERem

O posledním dubnovém víkendu se světlomety LAZER svými paprsky zakously do trati čtyřiadvacetihodinového vytrvalostního závodu na okruhu Silverstone. Více než třetina z 29 zúčastněných týmů vsadila na LED moduly LAZER a tato volba pomohla k úspěchům napříč celým startovním polem – zejména v deštivé noci ze soboty na neděli. Byla to zároveň úspěšná prověrka pro novou, čerstvě vyvinutou řadu TRIPLE-R.

Světlomety LAZER byly přítomny mj. na dvou vůbec nejrychlejších vozech celého závodu 2015 Dunlop 24 Hour Race. Vítězný tým Beechdean Motorsport na svém voze Aston Martin Vantage GT4 použil světlomety TRIPLE-R 750 Elite, v pořadí druhá stáj Bas Koeten Racing se Seatem Leon Cup Racer vsadila na osvědčené světlomety ST-4. Pátý celkově dojel tovární tým Aston Martin Lagonda se stejnou světelnou konfigurací jako Beechdean Motorsport. Speciální pozornost si zasluhuje Team CHF500, který do závodu vstupil se záměrem podpořit crowdfundingovou sbírku ve prospěch dětí s vrozenou srdeční vadou. Jeho bílo-růžové Porsche 968 s párem světlometů LAZER ST-8 projelo cílem na dvanácté pozici celkově.

Další možností vidět světlomety LAZER v akci při vytrvalostním závodě bude legendární čtyřiadvacetihodinovka na německém Nürburgringu konaná od 14. do 17. května.