NOVINKA

Linear-12 Elite s denním svícením

Od 11 100,00 

Kombinace vysoce účinných 3W LED diod v „elegantním balení“
Zabudovaná denní/obrysová světla
Vakuově metalizovaná optika zajišťuje široké šíření světla
Flexibilní možnosti montáže – včetně montážních držáků proti krádeži
Elegantní, nízkoprofilový design usnadňuje instalaci
dynamické řízení výkonu optimalizuje světelný výkon, tak aby byla životnost LED maximálně prodloužena
„Nerozbitná“ lakovaná polykarbonátová čočka
Schváleno ECE pro použití na silnici
Vodotěsnost IP67
5 let záruka
Dodává se s konektory samec / samice (předem zapojené)
Navrženo a vyrobeno ve Velké Británii

11 100,00   včetně DPH
-
+
-
+
-
+
3 540,00   včetně DPH
-
+
3 330,00   včetně DPH
-
+
Katalogové číslo: 0L12-PL-LNR-SET Kategorie: ,

Popis

Jednoduše to nejlepší na trhu v oblasti  nízkoprofilového doplňkového LED osvětlení pro silniční a osobní automobily. Linear-18 Elite poskytuje vynikající úroveň světelného výkonu, optimalizovanou pro každodenní používání na silnici, kde je prostor omezujícím faktorem jakékoli instalace, nebo je upřednostňováno elegantní, aerodynamické řešení, kterého si všimnete více v noci než během dne.

Funkci denního zajišťuje 6 rozptylových čoček usazených v lampě. Výsledkem je čistý, jedinečný design, který udělá dojem na káždého když světla zapnete.

Linear-12 Elite využívá kombinaci vysoce účinných 3W LED, stejně jako v našich produktech, které jsme připravili pro vozy WRC v roce 2018. Společně dodávají 8 100 lumenů a 1 lux až do vzdálenosti 400 metrů. Působivé vzhledem k tomu, že lampa váží 800 gramů a má spotřebu energie pouze 84 W. Jestliže se základ světelného výkonu Linear Elite jeví jako dobrý na papíře, rozdíl od konkurence poznáte díky pokrokům v našem materiálovém a elektronickém designu. Zejména vakuově metalizovaná optika s vysokou světelnou odrazivostí byla pečlivě navržena a zkonstruována s využitím nejnovějšího CAD softwaru a softwaru pro návrh a simulaci světla, který zajišťuje vynikající distribuci světla na běžných cestách, kde je to opravdu důležité. Snížené vertikálního rozptylu umožňuje nasměrovat více světla do stran silnice, zatímco vysoká intenzita LED diod zajišťuje dosvit do záviděníhodné vzdálenosti.

S délkou pouhých 382 mm a výškou 40 mm je Linear-12 Elite navržen tak, aby se dal snadno namontovat do úzkých až stísněných prostor. Čistý design řady Linear poskytuje prvotřídní vzhledový dojem a také zajišťuje minimální dopad na proudění vzduchu kolem jakékoli instalace. Dodávané boční držáky z nerezové oceli umožňují flexibilitu v místě a poloze montáže, zatímco nerezové upevňovací prvky proti krádeži (součástí dodávky) znamenají, že světlo zůstane na autě a v bezpečí.

Čistý design řady Linear poskytuje prvotřídní vzhledový dojem a také zajišťuje minimální dopad na proudění vzduchu kolem jakékoli instalace. Dodávané boční držáky z nerezové oceli umožňují flexibilitu v místě a poloze montáže, zatímco nerezové upevňovací prvky proti krádeži (součástí dodávky) znamenají, že světlo zůstane na autě a v bezpečí.

Tam kde je prostor omezujícím faktorem jakékoli instalace, nebo je upřednostňováno elegantní, aerodynamické řešení je Linear-Q12 Elite s denním svícením řeěením přímo na míru.

Další informace

Technické údaje:hodnota svítivosti ECE:
rozsah napětí:
životnost diod:
Parametry dálkového světla:délková svítivost (dálkové):
počet diod (dálkové):
příkon (dálkové):
proud při 14.4 V (dálkové):
Certifikace:dálkové světlo:
denní světlo:
Fotometrické údaje:úroveň 0.25 lx:
úroveň 0.5 lx:
úroveň 1 lx:
úroveň 3 lx:
OstatníVýrobce: LAZER LAMPS
Hmotnost: 800 g
Rozměry: 382 × 62 × 40 mm

x1 Linear-12 Elite LED světlo s denním svícením
x1 Ochrana proti krádeži (Linear – 1127k)
1x kabeláž a návod k instalaci

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Linear-12 Elite s denním svícením“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dotaz na produkt - tab

Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Křestní
Příjmení
GDPR *