O nás

null

KDO JSME?

Společnost BSH Racing s.r.o. je výhradním distributorem
produktů Lazer Lamps Ltd na českém a slovenském trhu.
null

Pro více informací nás kontaktujte:
T: +420 725 691 591
E: bisond(at)seznam.cz

0
Prodaných světel
0
Instalovaných setů
0
závodních týmů

O LAZERU?

Od svého založení v roce 2010 patří britská společnost LAZER LAMPS Ltd k celosvětovým lídrům v oblasti přídavného LED osvětlení pro automobily. Svým zákazníkům se vždy snaží přinášet nejmodernější technologie spojené s vysokým výkonem a precizní kvalitou zpracování. Vývoj a výroba světlometů LAZER probíhá výhradně ve Velké Británii. Na trh společnost přivedl její ředitel Ben Russel-Smith, který se osvětlením automobilů profesně zabývá už od roku 2002.

„Chtěli jsme docílit toho, že budeme na špici mezi výrobci automobilového osvětlení, a naše produkty jsou důkazem, že se to povedlo. Znovu a znovu se ukazuje, že naše světlomety oproti zavedeným značkám a konvenčním technologiím přinášejí efektivní snížení hmostnosti a bezkonkurenční výkony“, říká Russel-Smith.

Výrobní závod ve Stevenage se stará o kompletní proces zhotovení světlometů LAZER – od výroby elektrotechnické platformy, přes výrobu a montáž šasi a celkovou kompletaci až po zkoušení a testování fotometrických parametrů. Továrna o rozloze více než 8200 metrů čtverečních splňuje certifikaci ISO 9001 a svým zaměřením zcela zapadá do průmyslové oblasti bohaté na firmy působící v automobilovém, vojenském a leteckém průmyslu.

„V otázce kvality nelze spoléhat na štěstí, je potřeba s ní počítat hned od začátku. Ruku v ruce s tímto předpokladem jde pečlivé testování. Jen díky tomu nyní můžeme zákazníkům poskytovat na naše výrobky unikátní pětiletou záruku, přestože jsou naše světlomety určeny do tak náročných podmínek jako jsou rally, off-roady nebo rally-raidy“, pokračuje Ben Russel-Smith.

Oblast automobilového sportu pojala produkty LAZER velice brzy za své. Hned od počátku na unikátní LED světlomety vsadila řada zvučných jmen a LAZER se dočkal řady nominací a ocenění, včetně ankety „Most Innovative New Motorsport Product 2012“. Tovární tým Aston Martin začal světlomety LAZER používat z kraje roku 2013, na čtyřiadvacetihodinovce v Barceloně téhož roku už LED světlomety LAZER používala celá plejáda závodních automobilů. Další průlom nastal v létě 2013, kdy tovární tým M-Sport nasadil namísto čtyř HID výbojek dva LED moduly LAZER ST-8. Tato světelná rampa se záhy stala standardní součástí všech dodaných soutěžních speciálů Ford Fiesta R5. Náročné podmínky rally s řadou nerovností, prachu a dalších překážek kladou na vozy a jejich vybavení extrémní nároky, LAZER však obstál na všech frontách – každým rokem jsou početnější řady uživatelů na Rally Dakar, nejtěžším automobilovém závodě světa, a inovativní LED moduly už pronikly také do nejvyšší sféry rally, do šampionátu WRC.

Dosavadní úspěchy pomohly značce upevnit své jméno na mapě automobilového příslušnství, které si stále častěji najde cestu také k běžným uživatelům v silničním provozu. Také proto v LAZERu v žádném případě neutuchá vývoj a další inovace, stejně jako neustálé rozšiřování dealerské a zákaznické sítě po celém světě. LAZER LAMPS má velké plány a těší se na budoucnost!

Proč zvolit Lazer?

Lazer Lamps je britská firma, která je považována za světovou špičku ve vývoji a výrobě produktů LED osvětlení v oblasti automobilového průmyslu. Britský výrobce se neustále snaží překonat očekávání svých zákazníků  vysokou kvalitou a inovativním řešením osvětlení.
 • Vyrobeno 100% v Británii

 • Nejvýkonnější světlomety na trhu s nejlepšími dostupnými komponenty

  Použita vysoce účinná LED technologie

 • 5 Let záruka

 • Výkon prověřený motorsportem pro běžný provoz

 • Schváleno pro provoz a plně testováno Britským institutem pro normy (certifikováno E9 / 11)

 • ECE test odolnosti a výkonu

 • Barevná teplota světelných diod LED je pečlivě zvolena tak, aby byla docílena maximální ostrost a zároveň byla snížina únava, která může pocházet z vyšší (modré / bílé) teploty světla.

 • IP67 / IP69 vodotěsnost do 1m + ponoření

 • Řada RS nabízí integrované denní svícení

 • Sady mřížových masek a systémy osvětlení umožňují jednoduchou a stylovou integraci vozidel

 • Inovativní systém flexibilních držáků umožňuje variabilní použití

LAZER LAMPS

High performance lightning