NOVINKA

TRIPLE-R 750 ELITE

9 650,00   včetně DPH

vysoko svítivé LED diody s nejnovější technologií (modernizované pro sezonu 2020/21)
ultra reflexní vakuově metalizovaná optika vyzařuje dokonale vyladěný vzor paprsku
schváleno ECE pro použití v běžném provozu (technologie E-Boost)
moderní design světlometů
v balení najdete univerzální „středový držák světla“
eloxovaný hliníkový chladič zajišťuje zlepšenou tepelnou dynamiku
dynamické řízení výkonu optimalizuje světelný výkon, tak aby byla životnost LED maximálně prodloužena
„Nerozbitná“ lakovaná polykarbonátová čočka vodotěsná dle normy IP67
záruka 5 let
kabeláž pro elektroinstalaci k dispozici jako příslušenství
navrženo a vyrobeno ve Velké Británii

Katalogové číslo: 00R4-G2-EL-B Kategorie: , Štítek:

Popis

Triple-R Elite, těží z rozsáhlých testů na nejvyšších úrovních profesionálního automobilového sportu na okruzích i rally a představuje vrchol technologie LED diodových světel. Modernizované pro sezónu 2020/21. To nejlepší se stalo ještě lepším díky využití nejnovějších vysoce účinných LED technologií, využitých v kombinaci, která zajistí větší dosvit do dálky a většího rozptyl světla vlevo/vpravo a zaručeně Vás ohromí bez ohledu, zda to bude na silnice nebo v oblasti motoristického sportu. Drobné úpravy vzhledu vyústily v čistý moderní design s agresivnější hranou, který esteticky koresponduje s designem převládajícím u moderních vozidel.

Doplňkové LED světlo, které se může pochlubit světelným tokem 5 068 lumenů při úrovni osvětlení 1 lux ve vzdálenosti 517 metrů. Nová generace Triple-R 750 ELITE se vyznačuje neuvěřitelným dosvitem do dálky v poměru k malým rozměrům světla. Čím Vás ale světla ohromí především je ještě více vylepšený rozptyl světla, který nemá na trhu konkurenci. Kombinace LED diod na vnějších reflektorech zajišťuje vynikající viditelnost po stranách vozovky, což je něco co na první pohled jistě oceníte. Výsledkem je bezpečnější a pohodlnější jízda v noci. Není to nic méně než byste očekávali od nejlepšího designu, konstrukce a výroby ve Velké Británii, které zajistí, že všechny komponenty složené v celek poskytnou dokonale homogenní světelný paprsek bez temných míst. Kromě toho byla pečlivě vybrána barevná teplota LED, 5 000 kelvinů, aby došlo k maximalizaci vykreslení jakýchkoliv překážek před Vámi a aby byla pohodlná i každá delší jízda.

Triple-R 750 Elite využívá technologii „E-Boost“ se dvěma výstupy, aby bylo dosaženo souladu s vyhláškou ECE 112, což umožňuje přímé připojení světlometu ke standardním světlometům vašeho vozidla (tam kde jsou uznávány předpisy EHK OSN). Při provozu na 100% je světelný výkon nad přípustnou mezí vyhlášky. Prostým sejmutím dodávaného víčka systému E-Boost ze zadní části lampy se sníží světelný výkon na přípustnou mez.

Výjimečný design série Triple-R, který jde ruku v ruce s kvalitou naší vlastní výroby ve Velké Británii, je doplněn o komplexní 5 letou záruku. Celohliníkové pouzdro, vyspělá silikonová Gore-Tex odvzdušňovací membrána a polykarbonátová čočka (s doživotní zárukou). Díky tomu se můžete spolehnout, že je světlomet nejvhodnější i pro nejnáročnější prostředí.

Další informace

Technické údaje:rozsah napětí:
životnost diod:
Barevná teplota: 5 000 K
E-Mark Ref: 12,5 | nesplňuje – E-Boost
Parametry dálkového světla:délková svítivost (dálkové): |
počet diod (dálkové):
příkon (dálkové): |
proud při 14.4 V (dálkové): |
Certifikace:dálkové světlo: |
Fotometrické údaje:úroveň 0.25 lx: |
úroveň 0.5 lx: |
úroveň 1 lx: |
úroveň 3 lx: |
Horizontální úhel paprsku:
BarvaBarva: Černá
OstatníVýrobce: LAZER LAMPS
Hmotnost: 1000 g
Rozměry: 230 × 105 × 73 mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TRIPLE-R 750 ELITE“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dotaz na produkt - tab

Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Křestní
Příjmení
GDPR *