NOVINKA

Toyota Hilux sada pro montáž světlometů na střechu (bez hagusů)

Od 24 600,00 

Kompletní řešení pro montáž na střechu na Toyota Hilux bez střešních nosičů
optimalizováno pro použití se světly Linear-42 nebo Triple-R 24
vyrobeno z 3 mm A2 nerezové oceli
lakováno UV odolným saténově černým práškovým lakem
zahrnuje doplňky z A2 nerezové oceli, zabudované upevnění proti krádeži
distanční podložky s různou délkou usnadňují polohování různých LED světlomentů
nýty zajišťují pevné uchycení na hagusy nebo přímo do střechy
záruka 5 let
vyrobeno ve Velké Británi

-
+
22 350,00   včetně DPH
-
+
29 100,00   včetně DPH
-
+
-
+
425,00   včetně DPH
-
+
Kategorie:

Popis

Střešní montážní sady lamp Lazer umožňují robustní a bezpečnou instalaci našich nejvýkonnějších LED světlometů do nejpopulárnějších vozidel 4×4 a pickupů, včetně Toyoty Hilux. Navržena speciálně pro Toyotu Hilux bez hagusů, sada pro montáž na střechu Lazer Lamps, pro vozidla od roku 2016, obsahuje saténově černé držáky z nerezové oceli, které jsou navrženy tak, aby usnadňovala instalaci našich světlometů pro montáž na střechu. Navrženo pro naše světlomety Linear-42 nebo Triple-R 24. Obě možnosti poskytují výjimečný světelný výkon spojený s špičkovým designem produktů.

Díky vývoji a testování na nejvyšší úrovni profesionálního motoristického sportu představuje Triple-R 24 vrchol v oblasti LED osvětlení s dlouhým dosahem. S bodovým paprskem, který se může pochlubit 24 600 surovými lumeny, dosahuje referenční hodnotu 1 lux ve vzdálenosti 1,1 km. Naproti tomu Linear-42 s nízkým profilem aerodynamického designu je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají něco diskrétnějšího, s nízkou hodnotou aerodynamického při vysokých rychlostech jízdy. Navzdory menším podílům světla je světelný výkon stále výjimečný se vzorem paprsku, který dosahuje vynikajících úrovní osvětlení do vzdálenosti (1 lux ve vzdálenosti přibližně 500 m), s rozptylem světla vlevo / vpravo od silnice, které moc prostoru vaší fantazii neponechá. Linear-42 také splňuje ECE normy, což umožňuje připojení lampy k vašim standardním dálkovým světlům (pokud to místní předpisy umožňují).

Držáky jsou vyrobeny z A2 nerezové oceli a povrchově upraveny saténově černým UV odolným práškovým lakem, které jsou plně odolné vůči korozi v souladu s kvalitativními standardy běžnými v automobilovém průmyslu. Dodávané upevňovací prvky se zabudovanou ochranou proti odcizení. Pro dokončení montáže světlometů různých délek jsou přibaleny pro usnadnění válcové podložky různých délek. Kabelové průchodky jsou dodávány aby byl kabel protažený střechou ve vstupním bodu přes střechu dobře utěsněn. K dispozici jsou elektrické tupé konektory, které pomáhají zajistit integritu opětovného připojení kabelu po protažení střechou.

Další informace LED světlometu Triple-R 24 – klikněte zde.

Další informace LED světlometu Linear-42 – klikněte zde.

Další informace

OstatníToyota Hilux sada pro střešní uchycení (bez hagusů): Linear-42 | Triple-R 24
Toyota Hilux sada pro střešní uchycení (bez hagusů)- Kit: výška 65 mm/rozpětí 105 mm

*kabeláž je přibalena, kromě světlometů Linear

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Toyota Hilux sada pro montáž světlometů na střechu (bez hagusů)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dotaz na produkt - tab

Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Křestní
Příjmení
GDPR *