NOVINKA

TRIPLE-R 1250 SMARTVIEW

Od 29 950,00 

možnost provozu v pěti různých režimech
schváleno pro silniční provoz pokud je zvolen režim E-mark
režimy osvětlení zvolíte prostřednictvím palubního ovladače (prodáván samostatně)
Připojení Plug & play k jednotce ochrany proti odcizení, která je jedinečná pro každé světlo
Lampa se zapnutým zabezpečení nebude fungovat jinde než na vozidla s jednotkou proti odcizení
použita nejnovější a nejvýkonnější LED technologie pro zaručení výjimečného světelného výkonu
režim Adaptace na rychlost vyžaduje připojení rozhraní CanM8 Duo (pozor – Volvo vyžaduje navíc rozhraní High Beam/Speed Pulse)
chladič optimalizovaný pro CAE zajišťuje lepší tepelnou dynamiku
dynamické řízení výkonu optimalizuje světelný výkon, tak aby byla životnost LED maximálně prodloužena
„Nerozbitná“ lakovaná polykarbonátová čočka
voděodolnost dle normy IP67
záruka 5 let
navrženo a vyrobeno ve Velké Británii
*specifikace jsou uvedeny pro 100% E-Boost režim

27 300,00   včetně DPH
-
+
2 880,00   včetně DPH
-
+
2 570,00   včetně DPH
-
+
Katalogové číslo: 00R12-SV-B-SET Kategorie: , Štítek:

Popis

Triple-R 1250 Smartview představuje náš nejpokročilejší doplňkový LED světlomet, který umožňuje provoz v pěti různých režimech osvětlení, které můžete nastavit dotykovým palubním ovladačem. Každý světlomet je dodáván s ochranou proti krádeži, přeprogramovanou tak, aby znemožnila použití světlometu na jiném vozidle, a která usnadňuje zapojení „Plug & play“ všech komponent sady Smartview do elektrického systému vozidla.

Triple-R 1250 Smartview měří 590 mm na délku a jeho hodnota světelného toku je 12 170 lumenů. Smartview je v mnoha ohledech stejný jako produkty série Triple-R Elite včetně chladiče optimalizovaného pro CAE (zajišťuje lepší tepelnou dynamiku) nebo všech dílů předlakovaných eloxem, což zajišťuje nadstandardní odolnost proti korozi. Smartview vyniká i v architektuře elektrického zapojení, která umožňuje provoz několika režimů vzorů paprsků a funkcí přizpůsobených každodenním potřebám provozu na silnici i v terénu.

  • Režim splňující E-Mark – umožňuje zákazníkovi provozovat světlomet v souladu s požadavky silničních předpisů EU (je na osobní zodpovědnosti zákazníka aby vždy dodržoval předpisy specifické pro jednotlivé země).
  • Režim E-Boost – nastaví intenzitu světla pro maximální viditelnost. Používejte pouze mino pozemní komunikace.
  • Režim Adaptace na rychlost – vzor je upravován v závislosti na rychlosti vozidla mezi 30mph/50kph – 50mph/80kph. Vyžaduje rozhraní CanM8 Duo.
  • Režim osvětlení na krátkou vzdálenost – vynikající úroveň osvětlení na krátkou vzdálenost, ideální do extrémních povětrnostních podmínek, jako je mlha a sníh. Lze ovládat nezávisle na standardních dálkových světlech.
  • Dynamic Dip – zajišťuje plynulejší přechod mezi dálkovými a obrysovými světly (po náhlém přepnutí do režimu osvětlení na krátkou vzdálenost), což dá vašemu zraku čas, aby se mohl přizpůsobit nižší úrovni světla.

Různé režimy se přepínají pomocí ovládacího panelu, který můžete umístit do vozidla dle vašich potřeb pomocí kvalitních oboustranných lepících pásek. Jednoduchý akrylový panel s dotykovou obrazovkou se aktivuje sepnutím zapalování vozidla a jednotlivé režimy jsou jasně indikovány podsvícenými ikonami. Režimy světel jsou integrovány do elektrického systému vozidla a aktivují se buď přepnutím na dálková světla nebo prostřednictvím dotykového ovládacího panelu.

Triple-R 1250 Smartview je dodáván s jednotkou ochrany proti krádeži, která je jedinečná pro každý světlomet. Zabezpečení zajišťuje sdílený firmware mezi světlometem a jednotkou ochrany proti krádeži, což v praxi znamená, že pokud bude světlomet odmontován z vozidla bez jednotky ochrany proti krádeži, pak světlomet prostě nebude fungovat. Jednotka ochrany proti krádeži zároveň propojuje celý systém Smartview se světlometem, ovládacím panelem a rozhraním CanM8 Duo – potřebným pro provoz režimu adaptace na rychlost. Připojení Plug & Play usnadňuje instalaci a zajistí, že váš světlomet Triple-R 1250 Smartview bude bezchybně spolupracovat se zabudovanými dálkovými světlomety a s tachometrem.

Výjimečný design řady Triple-R, který jde ruku v ruce s kvalitou naší vlastní výroby ve Velké Británii, je doplněn o komplexní 5letou záruku. Celohliníkové pouzdro, vyspělá silikonová Gore-Tex odvzdušňovací membrána a polykarbonátová čočka (s doživotní zárukou). Díky tomu se můžete spolehnout, že je světlomet nejvhodnější i pro nejnáročnější prostředí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TRIPLE-R 1250 SMARTVIEW“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dotaz na produkt - tab

Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Křestní
Příjmení
GDPR *