Linear-18 Elite

Od 15 700,00 

Kombinace vysoce účinných 3W LED diod v „elegantním balení“
Vakuově metalizovaná optika zajišťuje široké šíření světla
Flexibilní možnosti montáže – včetně montážních držáků proti krádeži
Elegantní, nízkoprofilový design usnadňuje instalaci
dynamické řízení výkonu optimalizuje světelný výkon, tak aby byla životnost LED maximálně prodloužena
„Nerozbitná“ lakovaná polykarbonátová čočka
Schváleno ECE pro použití na silnici
Vodotěsnost IP67
5 let záruka
Dodává se s konektory samec / samice (předem zapojené)
Navrženo a vyrobeno ve Velké Británii

15 700,00   včetně DPH

Dostupné na objednávku

-
+
-
+
-
+
3 540,00   včetně DPH
-
+
3 330,00   včetně DPH
-
+
Katalogové číslo: 0L18-LNR-EL-SET Kategorie: ,

Popis

Jednoduše to nejlepší na trhu v oblasti  nízkoprofilového doplňkového LED osvětlení pro silniční a osobní automobily. Linear-18 Elite poskytuje vynikající úroveň světelného výkonu, optimalizovanou pro každodenní používání na silnici, kde je prostor omezujícím faktorem jakékoli instalace, nebo je upřednostňováno elegantní, aerodynamické řešení, kterého si všimnete více v noci než během dne.

Linear-18 Elite využívá kombinaci 36 vysoce účinných 3W LED, stejně jako v našich produktech, které jsme připravili pro vozy WRC v roce 2018. Společně dodávají 12 150 lumenů a 1 lux až do vzdálenosti 488 metrů. Plně schváleny ECE pro silniční provoz( E 45), která se blíží přípustnému limitu intenzity světla. Když si představíte, že lampa váží něco málo přes 1 kg, má spotřebu energie pouhých 126 W, měří jen 532 mm na šířku a 40 mm na výšku, tak se jedná o opravdu působivý výkon na velmi elegantní a nízkoprofilovou lampu.

Jestliže se základ světelného výkonu Linear Elite jeví jako dobrý na papíře, rozdíl od konkurence poznáte díky pokrokům v našem materiálovém a elektronickém designu. Zejména vakuově metalizovaná optika s vysokou světelnou odrazivostí byla pečlivě navržena a zkonstruována s využitím nejnovějšího CAD softwaru a softwaru pro návrh a simulaci světla, který zajišťuje vynikající distribuci světla na běžných cestách, kde je to opravdu důležité. Snížené vertikálního rozptylu umožňuje nasměrovat více světla do stran silnice, zatímco vysoká intenzita LED diod zajišťuje dosvit do záviděníhodné vzdálenosti.

Čistý design řady Linear poskytuje prvotřídní vzhledový dojem a také zajišťuje minimální dopad na proudění vzduchu kolem jakékoli instalace. Dodávané boční držáky z nerezové oceli umožňují flexibilitu v místě a poloze montáže, zatímco nerezové upevňovací prvky proti krádeži (součástí dodávky) znamenají, že světlo zůstane na autě a v bezpečí.

Řada Linear, plně schválená pro použití v běžném provozu, těží z komplexní pětileté záruky a doživotní záruky na polykarbonátové čočky s lakovým povrchem. Dynamická kontrola modulace, která reguluje světelný výkon ve vztahu k extrémním okolním a tepelným podmínkám lampy, pomáhá chránit elektronické komponenty před tepelným poškozením a zajišťuje, aby světlo fungovalo stejně dobře dnes jako po mnoho dalších let.

Další informace

Technické údaje:hodnota svítivosti ECE:
rozsah napětí:
životnost diod:
Parametry dálkového světla:délková svítivost (dálkové):
počet diod (dálkové):
příkon (dálkové):
proud při 14.4 V (dálkové):
Certifikace:dálkové světlo:
Fotometrické údaje:úroveň 0.25 lx:
úroveň 0.5 lx:
úroveň 1 lx:
úroveň 3 lx:
OstatníVýrobce: LAZER LAMPS
Hmotnost: 1090 g
Rozměry: 532 × 62 × 40 mm

x1 Linear-18 Elite LED světlo
x1 Ochrana proti krádeži (Linear – 1127k)
1x kabeláž a návod k instalaci

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Linear-18 Elite“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dotaz na produkt - tab

Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Křestní
Příjmení
GDPR *