Filtrovat produkty Nebyly nalezeny žádné produkty!
Řadit dle ceny
Řadit dle názvu
Vyberte produkt Nebyly nalezeny žádné produkty!
Vyberte produkt

ST8 Evolution

10 950,00  včetně DPH

ST-8 je výkonný světlomet s dosvitem přes jeden kilometr, což z něj dělá spolehlivého pomocníka na cestách i v terénu. Díky příznivé světelné charakteristice (1 lux ve vzdálenosti 331 metr od zdroje) a pečlivě vyladěné hybridní optice se světlo účinně šíří jak do dálky v přímém směru, tak do stran okolo silnice. Funkce dálkových světel je schválená homologací ECE, takže světlomet může být namontován na vozidlo a provozován v běžném silničním provozu.

homologace ECE pro použití v silničním provozu
záruka 5 let
zkonstruováno a vyrobeno ve Velké Británii
elektronický teplotní management
odolné hliníkové tělo
nárazuvzdorná polykarbonátová přední čočka
vodotěsnost dle normy IP67
barvy černá nebo titan
dodáváno se 70 cm napájecím kabelem s konektorem
kabeláž do elektroinstalace k dispozici jako příslušenství
držák pro uchycení zespoda nebo zeshora

Katalogové číslo: 0008-EVO-B Kategorie: ,

Popis

Tělo světlometu je kompaktních rozměrů a je plně vyrobeno z lehkého a odolného hliníku. O optimální řízení výkonu se stará elektronický management termálního výkonu pdopořený chladícími žebry na zadní straně světlometu a gore-texovou větrací membránou. Díky kabelovým sadám Quick-Fit může být světlomet snadno zamontován do automobilu s využitím všech funkcí.

Re-engineered and re-designed for 2017/8, the ST8 Evolution offers outstanding levels of illumination, which combined with the size of the unit, make it a firm favourite within the pick-up truck and commercial vehicle markets. Changes to some legislation, which now allows for the mounting of a single light source, is set to further increase the appeal and relevance of the ST8 within the road tuning and 4×4 markets, where even a single unit will provide for a very significant improvement in light distribution and visibility compared to standard vehicle high beams.

Upgraded high-density 11W LEDs are carefully selected for their high ‘bin’ rating, and in the case of the ST8 Evolution deliver 8,272 lumens. Advanced electronic design, combined with sophisticated thermal management systems, and ultra-reflective vacuum-metallised reflectors, harness the light output into a ‘Drive’ beam pattern optimised for lower speed applications where the priority is for good all-round visibility, albeit still with enviable distance illumination – 1 lux is achieved at 393m. The colour temperature of the LEDs at 5000 kelvin has also been specifically selected to maximise sharpness and definition, while proven to reduce eye-strain associated with some higher (blue-white) colour temperatures.

Performance aside, the ST8 Evolution is built to last. With a 5 year warranty as standard, and a lifetime guarantee on the ‘unbreakable’ polycarbonate lens, which is coated with a hardcoat lacquer to protect against any scratches, the lamp is capable of withstanding the harshest environments. An IP69K rating certifies the lamp will not be subjected to moisture or dust ingress, with additional counter-measures to ensure the unit remains fully contained even in the most extreme of temperatures and humidity. The full aluminium housing gives the lamp its strength and rigidity, while an e-coat pre-treatment provides automotive quality corrosion resistance. Dynamic drive modulation optimises light output considering the thermal conditions of the lamp (preserving the longevity of the LEDs).

With a seamless, low profile design, the new ST Evolution range is now not only easier to install, but is more resistant to dirt, snow and ice accumulations, and the contemporary styling is guaranteed to complement and enhance the appearance of modern vehicles.

Další informace

Technické údaje:hodnota svítivosti ECE:
rozsah napětí:
životnost diod:
optická účinnost:
Parametry dálkového světla:délková svítivost (dálkové):
počet diod (dálkové):
příkon (dálkové):
proud při 14.4 V (dálkové):
Fotometrické údaje:úroveň 0.25 lx:
úroveň 0.5 lx:
úroveň 1 lx:
úroveň 3 lx:
Hmotnost 1150 g
Rozměry 364 × 68 × 64 mm
ST8 Evolution - produktový leták (staženo 16× )

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ST8 Evolution”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dotaz na produkt - tab

Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Křestní
Příjmení
GDPR *

světlomet ST-8
2x centralní montážní úchyt (1114k)
kabel s připojovacím konektorem
návod

0