Lazer Lamps - výkonná světla nejen pro vozy rallye - Osvětlení pro váš vůz s dostatečným výkonem

07 Kvě

Hledaní optimálního nastavení pro rally

In this article we discuss the optimum rally lighting setup considering factors including: performance, regulations, and budget. Our lighting systems have, and increasingly are proven, to outperform the very best motorsport lighting systems from other LED and HID manufacturers, but if there’s any doubt, don’t take our word for it, check out the side-by-side comparison video which was taken during the development of our new Triple-R Competition lights.
Více informací

01 Bře

Not All LED Lights Are Built The Same

Not all LED lights are built the same. A lot of LED lights are products produced in the Far-East. Many are produced in the Far-East but then re-branded. Some brands design products in-house but then outsource manufacturing from elsewhere. This is all well, and we’re not here to comment on how good or bad a brand might be that employs any of these methods, but at Lazer Lamps we take a different approach. Our design, engineering, and build functions are all performed in-house, in the UK. Více informací

06 Pro

CAN Bus – Everything You Need To Know

An increasing number of manufacturers are employing CAN Bus systems for managing the electrical inputs on modern-day vehicles. Historically, the reserve of high-end, high-spec models, CAN is becoming more prevalent, but there are systems available which interpret the CAN Bus signals to ensure any auxiliary light installation works as seamlessly as if fitted alongside a more traditional electrical system.

Let’s take a closer look and understand…

Více informací

12 Pro

Úspěch M-Sportu ve WRC 2017

Britský tým M-Sport ovládl sezonu 2017 v mistrovství světa v rally FIA WRC. Byla to sezona plná tvrdé práce a velkých sportovních výkonů, na jejímž konci na Wales Rally GB čekala sladká odměna: Elfyn Evans vyhrál domácí soutěž a pomohl M-Sportu zvítězit v šampionátu značek, zároveň Sébastien Ogier potvrdil pozici lídra letošní sezony a zajistil si svůj již pátý jezdecky titul mistra světa.

Více informací

20 Dub

Srovnání světlometů LAZER Triple-R

Stejně jako všechny ostatní světlomety LAZER Triple-R využívá i základní verze Standard vakuově pokovené paraboly optického systému, díky němuž dosahuje skvělých světelných parametrů. Světlo vychází z kvalitních LED diod s příjemnou teplotou vyzařovaného světla. Distribuce světla je i u základní varianty homogenní a příjemná pro zrak a poskytuje rovnoměrné osvětlení jak před vozidlem, tak po stranách i ve vertikálním směru. LAZER Triple-R Standard je dobrou volbou pro každodenní použití v běžném provozu.
Více informací

22 Úno

NOVÝ PRODUKT: podpůrný držák

new_productV rámci neustálého rozšiřování variant uchycení světlometů LAZER LAMPS přináší možnost objednat přídavný podpůrný držák světlometů, který snižuje vibrace, mechanické namáhání a pohyb světlometů u některých variant světlometů na vůz. Sada držáků sestává ze dvou párů 2mm silných ocelových ramen, která lze připojit pomocí přiložené spojky do drážky jakéhokoliv světlometu LAZER. Více informací

18 Led

Nová řada LAZER Carbon s premiérou na Rallye Monte Carlo

Jako výsledek neustálého vývoje a zvyšování výkonu svých produktů LAZER LAMPS s hrdostí představuje novou generaci světlometů LAZER CARBON SERIES, jejichž premiéera se odehraje na lednové Rallye Monte Carlo. Řada Carbon Series si dala za cíl poskytnout to nejlepší řešení osvětlení v oblasti motorsportu a drží se tří základních kriterií:

  • VÍCE SVĚTLA
  • MÉNĚ HMOTNOSTI
  • LEPŠÍ AERODYNAMIKA

Hlavní změnou je nahrazení hliníkového těla odlitkem z uhlikových vláken, což přináší jednak úsporu hmotnosti o celou polovinu, změnu systému chlazení a zároveň zachování vynikajících světelných parametrů světlometů LAZER.
Více informací

02 Lis

NOVÝ PRODUKT: sběrnice CANM8

new_productZa účelem možnosti připojit světlomety LAZER do elektronických systémů těch nejmodernějších automobilů nyní přichází na trh sběrnice CanM8. Sní je možno připojit dálkové světlomety do systému Can-Bus. Zařízení obsahuje miniaturní konektor umožňující snadnou instalaci. K dispozici jsou dvě spojení do sběrnice Can (CAN Hi & CAN Lo), spínací relé k 12V zdroji napětí a kabel ukostření. Zařízení při sepnutí poskytuje napětí 12V a proud 1A. Zařízení disponuje také indikační LED diodou, která ověřuje správné zapojení a funkčnost systému, stejně jako aktuální stav sběrnice.
Více informací

26 Říj

NOVÝ PRODUKT: Triple-R 1000 s pozičním světlem

new_productLAZER LAMPS neustále pracuje na rozšiřování svého produktového portfolia a aktuálně přináší novou variantu světlometu Triple-R 1000 Standard doplněnou o integrované poziční světlo. Tento druh světlometů je mimořádně populárně zejména mezi uživateli nákladních automobilů. Nový produkt kombinuje skvělý výkonný dálkový světlomet disponující homologací pro silniční provoz a LED diody pozičního světla, které plní jak funkci bezpečnostní, tak estetickou. K dispozici tedy má osm výkonných 11W LED diod, které účinně osvětlují silnici až do vzdálenosti 515 metrů. Světlomet je k dispozici ve dvou barevných variantách (černá a titan) a po technické stránce je další variantou široké škály pečlivě vyladěné skupiny světlmetů Triple-R.
Více informací